po06252018

Last update12:51:23 AM

Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel
Back Jste zde: Domů Aktuality Zpravodajství Mladí biskupové si dělají z posvátných kánonů trhací kalendář. Pomocný biskup Jáchym postřihl na mnicha nerozvedeného kněze E. Rapcuna!!!

Mladí biskupové si dělají z posvátných kánonů trhací kalendář. Pomocný biskup Jáchym postřihl na mnicha nerozvedeného kněze E. Rapcuna!!!

Jeden z kandidátů na pražského arcibiskupa Jiří Stránský (arcibiskup Juraj) je homosexuál a druhý kandidát Ernest Rapcun se stal mnichem v době, kdy byl ještě ženatý!!! Ernest Rapcun byl totiž pravomocně rozvedený až 12. září 2013, dlouho poté, co byl navržen za kandidáta na biskupa. Kontroverzní pomocný biskup Jáchym postřihl na mnicha nerozvedeného kněze E. Rapcuna!!!

Ernest Rapcun – mnich Dorotej. Svou manželku Xenu využil ke křivému svědectví proti vladykovi Kryštofovi, následně ji zanechal bez prostředků, opustil a stal se podivným způsobem mnichem, když ho nekanonickým způsobem postřihl kontroverzní biskup Jáchym, který tak učinil vědomě a čistě účelově. Na tomto staví svou kariéru a chce být biskupem.

Mladí biskupové, třicátníci, (homosexuální arcibiskup Juraj, kontroverzní pomocný biskup Jáchym a nedávno zvolený arcibiskup Rastislav) si dnes v Pravoslavné církvi v českých zemích a na Slovensku mohou dělat, co chtějí. Společně si odhlasují na Posvátném synodu (vždy přehlasují arcibiskupa Simeona) cokoliv je napadne (církevní kánony je evidentně nezajímají) nebo jim někdo nařídí.

Pravomocný rozsudek z 12. září 2013.

 

Stáhnout zde a zde.

 

redakce