st11142018

Last update12:51:23 AM

Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel
Back Jste zde: Domů Aktuality Zpravodajství Hrůza a děs. Arcibiskup Juraj je gay a navíc podvodník!!! Vypověděl u notáře svědek!!!

Hrůza a děs. Arcibiskup Juraj je gay a navíc podvodník!!! Vypověděl u notáře svědek!!!

Arcibiskup Juraj je homosexual - notarsky overene svedectvi

Redakce časopisu Ikona obdržela šokující svědectví homosexuála, který vypověděl o svém homosexuálním intimním styku s arcibiskupem Jurajem (Jiří Stránský) v létě 2012!!!

Redakci je jméno svědka známé, stejně jako jméno notáře. S ohledem na bezpečnost svědka, který se bojí o svůj život, jsou osobní údaje začerněné. Jeho obavy jsou zcela oprávněné, jelikož pražskou eparchii nyní ovládají dlouholetí bývalí agenti StB J. Šuvarský a M. Krupica. Svědek je však ochoten a připraven kdykoliv osobně svědčit a dalšími podrobnostmi potvrdit pravdivost svého svědectví.

A co na takto závažné obvinění říká Posvátný synod?

Situace je dnes bohužel tragická.

Mladí biskupové, třicátníci, (homosexuální arcibiskup Juraj, kontroverzní pomocný biskup Jáchym a nedávno zvolený arcibiskup Rastislav) si dnes v Pravoslavné církvi v českých zemích a na Slovensku mohou dělat, co chtějí!!!
Společnými hlasy na Posvátném synodu vždy přehlasují arcibiskupa Simeona. Prostě si odhlasují co sem jim zamane, co jim vyhovuje nebo jim někdo nařídí !!! Kánony a zákony je vůbec nezajímají!

Jak dlouho asi bude trvat, než Pravoslavovná církev v českých zemích a na Slovensku přijde o svoji autokefalitu? V pravoslavném zahraničí všem vstávají vlasy hrůzou na hlavě nad tím, co u nás mladí biskupové předvádějí.

Dnes již nikdo nemůže ani na chvíli pochybovat, že proti vladykovi Kryštofovi bylo uskutečněno spiknutí pod vedením bývalých agentů StB J. Šuvarského a M. Krupici za vydatné pomoci mladých biskupů Juraje (J. Stránský) a Jáchyma (R. Hrdý)!

Přepis notářského záznamu:

 

POSVÁTNÉMU SYNODU PRAVOSLAVNĚ CÍRKVE V ČESKÝCH ZEMÍCH A NA SLOVENSKU

13. srpna 2013

Věc Stížnost na nemorální chováni Jiřího Stránského (arcibiskupa Juraje)

Přes časopis IKONA, který se mi nyní dostal do rukou jsem se dozvěděl, že muž, se kterým jsem měl intimní styk loni v létě v Praze je Jiří Stránský a je arcibiskupem Jurajem. Nemohu přihlížet na skutečnost, že buzerant, který se mnou spal a měli jsme intimní styk vede a káže lidem a učí je morálce, když sám spí s mladíky jako jsem já a ještě nedrží slovo.

Seznámil jsem se s ním při mé návštěvě Prahy v baru v Praze, kdy mi slíbil za intimní služby zaplatit. Šel jsem s ním na jeho privát, kde kromě dohodnutého orálního sexu po mně vyžadoval ještě další služby, se kterými jsem nesouhlasil. Tyto služby jsem mu v žádném případě neposkytnul a on mi naštvaně zaplatil o 1000 Kč méně ! Prý jsem mu neudělal vše, co chtěl, i když isme se na ničem jiném nedomlouvali.

Obracím se na Synod s žádostí, aby pro nemorální chování byl Jiří Stránský z církve vyloučen, aby nemohl věřícím kázat morálku a když sám je gej a ještě podvodník. Nebo je to ve vaší církvi možné a církev to toleruje ???

Pokud moje žádost nebude uskutečněna, obrátím se do novin i do televize Tento dopis zasílám také do časopisu Ikona, aby se o tomto chování vašeho arcibiskupa dověděli všichni věřící a celá veřejnost, aby tento člověk nemohl dál dělat církvi ostudu.

Stáhnout zde.

Redakce