11162018

Last update12:51:23 AM

Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel
Back Jste zde: Domů Aktuality Zpravodajství Celý pravoslavný svět zcela ignoruje a neuznává rozkolné mladé biskupy

Celý pravoslavný svět zcela ignoruje a neuznává rozkolné mladé biskupy

Světová ostuda měla dnes 1.2.2014 v Praze předpremiéru!!!


Samozvaní lžibiskupové intronizovali na pražskou katedru suspendovaného biskupa Romana Hrdého, který používá pseudonym Jáchym, přítomni byli jeho spoluviníci ve schizmatu Rastislava (Prešov – Slovensko) a homosexuál Jiří Stránský alias Jura (Michalovce – Slovensko).

Pozor, pozor a ze zahraničí tam byli jen dva ukrajinští biskupové z Ukrajiny. Nikdo více!!! Všichni je ve světě ignorují.

Tento skandál dokazuje skutečnost, že tyto pučisty nikdo ve světě neuznává a z diplomatického sboru nepřišel ani jeden velvyslanec z pravoslavné země, akreditovaný v České republice, jen za Rusko tam byl nějaký tajemník třetí kategorie.

Také věřící nepřišli a bylo tam více duchovních a jejich mátušek s dětmi, kterým to Krupica a spol. nařídili a oni tam došli, příkaz splnili, aby nebyli vyhozeni ze zaměstnání.

Tato ostuda nemá obdoby v dnešním pravoslavném světě, ale na vlastní oči dneska všichni viděli, čeho jsou tito lidé schopni a co jsou zač, a jak je vnímají věřící a svět.

Proč ale píšeme předpremiéra? To jen proto, že ještě větší ostuda bude při premiéře v Prešově při intronizaci lžimetropolity Rastislava.

Vzpamatujte se!!! Nebo Vám je jedno, že Vás nikam nepustí na celém světě do oltářů ke slavení společné liturgie!!! Budete se stydět jenom o sobě říci, že patříte do této prapodivné církve!!!

Z redakční pošty