11162018

Last update12:51:23 AM

Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel
Back Jste zde: Domů Aktuality Zpravodajství Homosexuální lobby v ruské pravoslavné církvi

Homosexuální lobby v ruské pravoslavné církvi

Homosexuální lobby v ruské, ne v řecké pravoslavné církvi

Sodomie, neboli homosexualita je biblicky i církevně odnepaměti v Pravoslavné církvi považována za velmi těžký hřích.
Dalším důkazem, že Rusko se dosud neobrátilo k Pánu Ježíši Kristu je následující zpráva:

15.1.2014: 
50 z 300 ruských biskupů (tj. z nejvyššího duchovenstva) Ruské pravoslavné církve moskevského patriarchátu je aktivně homosexuálních. Pro překladatele z ruštiny - Rusové o homosexuálech říkají, že jsou tzv. "modří". Ostatní biskupové s homosexuální lobby pouze spolupracují pro materiální výhodnost, nebo strach a o tomto sodomském hříchu svých nadřízených, kolegů i podřízených, mlčí. Nejhorší situace je přímo na centrále patriarchie v Moskvě, ta mlčí nejsilněji, ač by mohla snadno s homosexuální lobby zatočit. Stěžovat si na homosexuální obtěžování u církevního soudu nepomáhá, ale naopak uškodí obětem. Homosexuální profesoři verbují pro aktivní homosex studenty bohosloví už v nejnižším ročníku.

Kdy homosexuální lobby v Rusku vzniklo? Koncem 60.let 20.století. (Doplňuji: Čili ve stejné době jako vznikla na Západě sexuální a homosexuální revoluce mezi nevěřícími, i kdy souběžně vzniklo homosexuální lobby v katolickém Vatikáně po 2.vatikánském koncilu za vlády papeže Pavla VI., který byl aktivním homosexuálem a homosexuály vybíral na biskupy, dle důkazů dona Villy. V té době apostase - odpadlictví od Krista se měl dle proroctví narodit Antikrist po smrti sv. Pelagie Rjazaňské, ta zesnula r.1966)

Za patriarchy Alexeje II. byli za homosex sesazeni 4 biskupové. Avšak nový patriarcha Cyril žádného homosexuálního biskupa nesesadil, ale naopak 3 dříve sesazené homosexuály Guria, Sávu a Nikona dosadil zpět na biskupské katedry. Jednoho homosexuálního biskupa "potrestal" současný patriarcha Cyril tím, že ho ještě více povýšil. O patriarchovi Cyrilovi se říká, že je praktikujícím homosexuálem jako jeho učitel Nikodim Rotov metropolita leningradský, kterému byl od svých 24 let osobním sekretářem.

Diakon Kurajev homosex současného patriarchy Cyrila ani nepotvrzuje, ani ho nevyvrací. Vyhýbá se přímé odpovědi. Ale odpovídá nepřímo. Uvádí příklad z Řecké pravoslavné církve. Tam, když se nejvyšší vedení, církevní synod dozví, že brzy se v masmédiích objeví důkazy, že konkrétní biskup je homosexuální, tak si ho pozvou na kobereček a dají mu vybrat: buď odejít do předčasného důchodu a dostávat důchod a bude se o něm mlčet, nebo se zúčastnit soudu, ale když soud prohraje, tak nedostane žádný důchod a veřejně se ho budou lidé štítit. Moskevské vedení by mohlo udělat totéž co řecké, neboť od doby Sovětského svazu je episkopát (biskupové) velmi úzký a o každém se všechno dobře ví, ale vedení to odmítá správně řešit.

To vše a mnohem více řekl 15.01.2014 http://www.novayagazeta.ru/society/61766.html diakon Andrej Kurajev, velmi blízký spolupracovník zesnulého patriarchy Alexije II., jeho referent zabývající se reklamou této hlavy moskevské patriarchie jako jeho tiskový mluvčí, ruské mládeži po r.1990 nejznámější misionář ve všech typech masmédií. Jindy Kurajev řekl, že nejnižší ruské pravoslavné duchovenstvo a nejnižší mniši homosexuálními nejsou.

Bohoslovecký seminář v Kazani:
Skandál se začal rodit v polovině prosince, kdy vedení ruské pravoslavné církve provedlo v semináři v Kazani nečekanou kontrolu. Později se ukázalo, že zásah moskevského patriarchátu vyvolaly opakované stížnosti studentů, kteří se stali obětí sexuálního násilí.
Pod stížnost se údajně podepsala většina seminaristů. Skandál propukl v okamžiku, kdy vyšlo najevo, že se orgií údajně účastnilo prakticky celé vedení školy.
Igumen (opat) Kirill, který je jako prorektor semináře odpovědný za vzdělávání mladých seminaristů, byl církevní vrchností suspendován, i když svou vinu popírá. Ostatní hodnostáři ve svých úřadech zůstali, přestože důkazy proti nim jsou podle kritiků pádné. Shovívavost je údajně dílem nátlaku "homosexuální lobby" v pravoslavné církvi.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/sexualni-skandal-v-ruske-pravoslavne-cirkvi-f3g-/zahranicni.aspx?c=A140122_065359_zahranicni_skr

Poměrům v kazaňském semináři se na svém blogu věnoval jáhen (diakon) Andrej Kurajev, který byl koncem prosince vyloučen z moskevské duchovní akademie. Vyhazov přišel krátce poté, co v jednom ze svých příspěvků zveřejnil informaci o stíhání igumena Kirilla http://www.christnet.cz/zpravy/26005/ruska_pravoslavna_cirkev_ma_svuj_sexualni_skandal.url

Zprávy upřesním informací Kurajeva tak, že 1) prokuratura se tím vůbec nezabývá - je velké ticho po pěšině. 2) jediný potrestaný - sesazený Kiril (Кирилл Илюхин) se přestěhoval do Tveru a tam bude vedoucím katedry teologie (bohosloví) na státní univerzitě.
Kurajev se narodil 15. února 1963 roku v ateistické rodině v Moskvě. V dětském věku několik let bydlel v Praze. http://cs.wikipedia.org/wiki/Andrej_Kurajev

Zdroj: 2.2.2014 18:25:15,  http://gloria.tv, Libor Halík

 

Kriste, vysvoboď lid svůj z nadvlády sodomských

Vysvobodí-li vzkříšený Ježíš Kristus svou církev z moci homosexuálního lobby biskupů v těch státech, kde církev homosexuálové ovládají, pak vysvobodí i tyto státy - svět.

Viz "Homosexuální lobby v ruské, ne v řecké pravoslavné církvi" http://cs.gloria.tv/?media=565024 Řecká pravoslavná církev se své sodomizaci brání takto: Tam, když se nejvyšší vedení, církevní synod dozví, že brzy se v masmédiích objeví důkazy, že konkrétní biskup je homosexuální, tak si ho pozvou na kobereček a dají mu vybrat: buď odejít do předčasného důchodu a dostávat důchod a bude se o něm mlčet, nebo se zúčastnit soudu, ale když soud prohraje, tak nedostane žádný důchod a veřejně se ho budou lidé štítit. Moskevské vedení by mohlo udělat totéž co řecké, neboť od doby Sovětského svazu je episkopát (biskupové) velmi úzký a o každém se všechno dobře ví, ale vedení to odmítá správně řešit. To vše a mnohem více, např. že 50 z 300 ruských pravoslavných biskupů je aktivně homosexuálních, řekl 15.01.2014 http://www.novayagazeta.ru/society/61766.html diakon Andrej Kurajev, velmi blízký spolupracovník zesnulého patriarchy Alexije II., jeho referent zabývající se reklamou této hlavy moskevské patriarchie jako jeho tiskový mluvčí, ruské mládeži po r.1990 nejznámější misionář ve všech typech masmédií. Jindy Kurajev řekl, že nejnižší ruské pravoslavné duchovenstvo a nejnižší mniši homosexuálními nejsou.

Problémem na rozdíl od Řecka je, že např. v Rusku, Česku, Slovensku, Vatikáně známá masmédia homosexualitu konkrétních biskupů zatím pečlivě utajují. Ale utajené zlo působí zlem v plné síle.

O praktikující homosexualitě českého pravoslavného arcibiskupa Juraje (Jiřího Rudolfa Stránského) pastorujícího na Slovensku informoval nahlas kněz Petr Novák 26.11.2013 na schůzi pravoslavných duchovních olomoucko-brněnské eparchie. Ani přítomný arcibiskup Simeon, ani přítomný biskup Jáchym, a ani jeden z pravoslavných kněží zde přítomných tuto informaci nevyvracel ani nezpochybňoval. Čili toto SODOMSKÉ zlo zde je přímo ve vedení církve a vedení církve se mu nijak nebrání - možná proto, že arcibiskup Juraj působí jako vedoucí až na vzdáleném východním Slovensku v Michalovcích a Košicích. Nicméně jako člen biskupského synodu svým hlasováním a morálně sodomským příkladem ovlivňuje i pravoslavnou církev v Čechách a na Moravě.

Malá neznámá masmédia informovala o praktikující homosexualitě arcibiskupa Juraje už dříve:

My, nižšie podpísaný duchovný a veriaci Pravoslávnej cirkvi v českých krajinách a na Slovensku, chcenie týmto vyjadriť pobúrenie, ako aj krajné rozhorčenie nad absolútne protikánonickou vysvjackou a intronizácijou kandidáta na miesto biskupa vikára. Pravoslávnej cirkvi na Slovensku, v Michaloveckej eparchii, Juraja Stránskýho (Jifího Rudolfa Stránskýho, občana ČR. pobytcm jina'c v Prahe a v Olomúci).
Všeci sme tuná na Morave šokovaný tým. akými intrigami sa mohlo len stať to, že sa stáva biskupom človek, ktorý je všeobecne známy ako praktikujúci homosexuál agigolo, ktorý sa sexom s mužmi ne len zabával, ale aj čiastočn í živil. Mnohokrát bol veriacimi aj duchovnými pristižený ako sa viedol za ruky, aj okolo krku s mnohými mužmi, s ktorými sa na uliciach aj objímal aj boskával. a čo horšie, áno. aj obchytkával týmto mužom intýmne časti ich tela. Je známe veľa prípadov z Olomúce aj z Prahy, kde menovaný vystrájal na vysokoškolských kaľajách, kde predstieral, že študuje. Celé roky, 15 rokov minimálne, dotyčný na podkanie rozpráva o tom, ako bude biskupom, ako má všetko zariadené v Grécku u jedného metropolity. Nikto týmto hlúpym táraninám nevenoval pozornosť. Toto sa však odrazu zmenilo.

O všetkom tiež vedel vtedajší riaditeľ Úradu cparchiálnej rady Olomúcko-bmenskej eparchie, profesor prot. Pavol Aleš. Je treba povedať aj to. že o homosexualite Stránskeho vedeli všeci. Vysviacku vtedy odmietol povoliť aj zosnulý blaženejší metropolita českých krajn a Slovenska, Nikolaj - arcibiskup Prešovský (Jozef Kocvár).
16. 10. 2013 http://www.pravoslavnacirkev.info/aktuality/zpravodajstvi/719-rozuzleni-spiknuti-mlady-ambiciozni-homosexualni-arcibiskup-juraj-stransky-je-na-slovensku-velmi-neoblibeny-zachtelo-se-mu-proto-do-prahy

Věc Stížnost na nemorální chováni Jiřího Stránského (arcibiskupa Juraje)

Přes časopis IKONA, který se mi nyní dostal do rukou jsem se dozvěděl, že muž, se kterým jsem měl intimní styk loni v létě v Praze je Jiří Stránský a je arcibiskupem Jurajem. Nemohu přihlížet na skutečnost, že buzerant, který se mnou spal a měli jsme intimní styk vede a káže lidem a učí je morálce, když sám spí s mladíky jako jsem já a ještě nedrží slovo.
Seznámil jsem se s ním při mé návštěvě Prahy v baru v Praze, kdy mi slíbil za intimní služby zaplatit. Šel jsem s ním na jeho privát, kde kromě dohodnutého orálního sexu po mně vyžadoval ještě další služby, se kterými jsem nesouhlasil. Tyto služby jsem mu v žádném případě neposkytnul a on mi naštvaně zaplatil o 1000 Kč méně ! Prý jsem mu neudělal vše, co chtěl, i když isme se na ničem jiném nedomlouvali.
Obracím se na Synod s žádostí, aby pro nemorální chování byl Jiří Stránský z církve vyloučen, aby nemohl věřícím kázat morálku a když sám je gej a ještě podvodník. Nebo je to ve vaší církvi možné a církev to toleruje ???
Pokud moje žádost nebude uskutečněna, obrátím se do novin i do televize Tento dopis zasílám také do časopisu Ikona, aby se o tomto chování vašeho arcibiskupa dověděli všichni věřící a celá veřejnost, aby tento člověk nemohl dál dělat církvi ostudu. 13. srpna 2013
Zveřejněno 19. 10. 2013 http://www.pravoslavnacirkev.info/aktuality/zpravodajstvi/721-hruza-a-des-arcibiskup-juraj-je-gay-a-navic-podvodnik-vypovedel-u-notare-svedek http://www.pravoslavnacirkev.info/images/Arcibiskup-Juraj-je-homosexual---notarsky-overene-svedectvi.jpg

Do čela pravoslavné církve prý chce homosexuál. Věřící jsou zděšení 16.10.2013 http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Do-cela-pravoslavne-cirkve-pry-chce-homosexual-Verici-jsou-zdeseni-289609
Rozdělila se pravoslavná církev na církev Kristovu a ďáblovu? 27.9.2013 http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/c/362944/Rozdelila-se-pravoslavna-cirkev-na-cirkev-Kristovu-a-dablovu.html

Zdroj: 13.2.2014 13:03:13,  http://gloria.tv, Libor Halík