11162018

Last update12:51:23 AM

Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel
Back Jste zde: Domů Aktuality Zpravodajství Od schizmatického pražského samozvaného vedení se již odvrátil i hlavní pravoslavný portál !!!

Od schizmatického pražského samozvaného vedení se již odvrátil i hlavní pravoslavný portál !!!

Portál Hlas pravoslaví byl zastaven

Dnes do redakce dorazila smutná zpráva, že z důvodu schizmatu v místní církvi a následné ztráty důvěryhodnosti byl zastaven portál časopisu Hlasu pravoslaví.

Časopis Hlas pravoslaví v tištěné i elektronické verzi byl po dlouhá léta médiem, které v minulosti pravdivě informovalo širokou československou veřejnost o místní pravoslavné církvi, díky čemuž se naše pravoslaví postupně stávalo plnohodnotnou součástí českého a slovenského kulturního prostoru. Proto bychom chtěli všem minulým redaktorům a přispěvatelům Hlasu pravoslaví poděkovat za jejich záslužnou a obětavou práci.

Na adresu posledního vydání tištěné verze časopisu jsme do redakce dostali tento komentář:

Drahá Pavlíno,

píše Vám bratr Dalibor Jan, ano, dnes už bývalý Portál hlaspravoslavi.cz.
Minule jsem psal Vám, hlasem volajícím z pouště žádal - neberte obrázek, logo Krista z titulní stránky časopisu Hlas pravoslaví. Ještě minule jsem otevřel časopis, prolistoval, zastavil se nad plivaním nad Vasulou Ryden, popřemýšlel co je asi nového v obcích jinde ....
Včera nebo předtím přišlo nové číslo - a už ani neotvírám, ta přední a zadní strana, to úplně stačí. Nebylo to prohozené?
Na zadní straně - liturgie, jako kdyby to byla nějaká sportovní rubrika a přední strana, už chybí jen znak Šelmy a logo 666 (které se jistě brzo objeví). Co to je? Grafiti nebo výtvor umělecké tvořivé činnosti... ?

Kristus není momentálně mezi námi, ale aspoň touto formou volajícího z pouště, chci učiniti aby jím byl ... i za cenu toho, že volání bude marné.

br. D. Jan


Zde je odkaz na zprávu o zastavení portálu: Portál Hlas pravoslaví

časopis Pravoslavné církve v českých zemích

… laskavý čtenáři, bratři a sestry v Kristu,

pro stávající schizma v Pravoslavné církvi v českých zemích ztrácíme důvěryhodnost před společností a pravdivost před Kristem, proto zveřejňování aktualit, pozvánek a informací z církve pro laiky i širokou veřejnost, bude zastaveno.

Věřte evangeliu a čiňte pokání !

Kristus musí být mezi námi !

bratr Dalibor Jan
správce stránek hlaspravoslavi.cz

Zdroj: Sůl a země