po06252018

Last update12:51:23 AM

Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel
Back Jste zde: Domů Aktuality Zpravodajství Prezident Miloš Zeman, členové vlády ministr obrany M. Stropnický a ministr kultury D. Herman se museli během pietní akce setkat s dlouholetým udavačem a agentem StB J. Šuvarským a M. Krupicou

Prezident Miloš Zeman, členové vlády ministr obrany M. Stropnický a ministr kultury D. Herman se museli během pietní akce setkat s dlouholetým udavačem a agentem StB J. Šuvarským a M. Krupicou

 

Co by se dnes honilo hlavou hrdinným československým parašutistům, kteří provedli v roce 1942 atentát na R. Heydricha a poté hrdinsky položili své životy v kryptě pravoslavného chrámu sv. Cyrila a Metoděje, kdyby nyní museli sledovat, jaký člověk za ně slouží v chrámu panychydu a navíc řediteloval Národní památník hrdinů Heydrichiády?

Parašutisté měli svého udavače K. Čurdu, který vyzradil nacistům úkryt svých spolubojovníků. Chrám sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici nyní po 72 letech ovládá také udavač - dlouholetý spolupracovník, informátor a agent STB kněz Jaroslav Šuvarský!

 

Více informací najdete zde:

Závažné informace o arcibiskupovi Jurajovi, agentovi StB J. Šuvarským a suspendovaném knězi M. Krupicovi!!!

Vše nasvědčuje spiknutí. Bývalí agenti STB na scéně.

Otřesné zjištění! Kandidát na biskupa byl také spolupracovníkem STB!

Za Pravoslavnou církev může komunikovat pravděpodobně pouze dlouholetý spolupracovník, informátor a agent STB kněz Jaroslav Šuvarský!

 

Foto zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Boj-ceskoslovenskych-vysadkaru-730#16